" />

הדרך להשקעת נדל”ן בטוחה: 3 טיפים למתחילים


האם גם אתם חולמים על השקעה מוצלחת בנדל”ן מעבר לים? ובכן, ישראלים רבים החלו להשקיע בנדל”ן בארה”ב ובאירופה, בעיקר לנוכח העובדה כי הריבית בארץ נמצאת בשפל חסר תקדים ואין טעם להשקיע בתכניות חיסכון ארוכות טווח בבנקים. כמו כן, הנדל”ן בישראל יקר ובעל תשואה נמוכה-  פחות מ-3%, והבורסה נחשבת לאפיק השקעות ברמת סיכון גבוהה ולעתים בלתי משתלמת.

כל אלה ועוד, גרמו למגמה עולה של השקעות נדל”ן מעבר לים. יזמי נדל”ן כמו אורן קובי, מוכשר ובעל ניסיון רב ומוצלח בהשקעות נדל”ן מעבר לים, מציעים לישראלים שירות ייעוץ וליווי לאיתור נכסים והשקעה בנדל”ן בחו”ל מעבר לים.

לפניכם שלושה טיפים חשובים שיסייעו לכם להשקיע באופן בטוח וחכם בנדל”ן מעבר לים:

טיפ ראשון: אפיון מטרת ההשקעה

רגע לפני שאתם ממהרים לפתוח את הארנק ולהשקיע בנדל”ן מעבר לים, עליכם לקבל החלטה חשובה באיזה מוצר נדל”ן להשקיע. עולם הנדל”ן כולל שלל אפשרויות להשקעה, ומבחר גדול של מוצרים כמו נכס למגורים בברלין, השקעה בדירה או בבית פרטי ביעדים נבחרים ברחבי ארה”ב, נדל”ן מסחרי באירופה ובאמריקה, רכישת מגרשים עם היתר לבנייה ומכירתם בזמן הנכון ועוד.

טיפ שני: לבחור יזם נדל”ן מקצועי ואמין

בעזרת איש נדל”ן מקצועי כמו אורן קובי, בעל ותק רב וניסיון עשיר באיתור, ניהול והשקעות נדל”ן בחו”ל, תוכלו גם אתם להשקיע בחוכמה ולמזער סיכונים. ליזם נדל”ן מנוסה יש את כל הידע הנדרש לבחירת אפיק ההשקעות הנכון והחכם, והוא יכול לסייע לכם לבחור את סוג הנדל”ן האידיאלי המניב, לתת לכם מידע לגבי פתרונות מימון משתלמים וללוות את העסקה לכל אורך הדרך.

טיפ שלישי: חוזה השומר על האינטרסים של המשקיע 

כדי להשקיע בצורה בטוחה בנדל”ן מעבר לים, וגם בארץ, יש לבדוק היטב את חוזה המכר, ולשנות סעיפים במידת הצורך כדי לשמור על האינטרסים שלכם. בעזרת איש הנדל”ן אורן קובי תוכלו לרכוש נכסים בטוחים במיקומים אטרקטיביים מעבר לים, וליהנות מליווי צמוד של איש מקצוע מנוסה המשקיע שנים ארוכות בנדל”ן מעבר לים.

Rate this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *