" />

אילו ערים בעולם מאפשרות קניית נדל”ן בביטקוין?


ביטקוין, המטבע של העתיד, הפך כבר לתופעה בינלאומית. זה רק עניין של זמן עד שהמטבע הדיגיטלי יחליף את המטבעות ושטרות הנייר המוכרים לנו. יותר ויותר עסקים, תעשיות ותחומים נותנים הזדמנות לביטקוין. אחד מאותם תחומים שניחנים בראש פתוח הוא תחום הנדל”ן בארצות הברית. אורן קובי מספר על סיפורי ההצלחה של הביטקוין מסביב לעולם.

מיאמי, פלורידה

לאחרונה אחד הסיפורים הלוהטים ביותר באתרי הנדל”ן הוא על אדם אשר מכר את ביתו, ששוויו עומד על 6 מיליון דולר, תמורת ביטקוין. או ליתר דיוק, במחיר של 1,600 מטבעות ביטקוין.

אורן קובי אומר כי משקיעי נדל”ן מרגישים בטוחים בכל הנוגע לשימוש בביטקוין, והם מיהרו לקבל את המטבע הוירטואלי בזרועות פתוחות עוד בעשור הקודם כאשר הרעיון למטבע דיגיטלי רק החל להתפשט. הסיבה לכך היא שהמטבע הוירטואלי הופך רכישת נכס לזמינה יותר גם עבור מדינות מחוץ לתחומי ארצות הברית, כולל אסיה, קנדה ודרום אמריקה.

דובאי, איחוד האמירויות

ארצות הברית אינה המקום היחיד בעולם שאימץ את שיגעון הביטקוין. יזם בדובאי הכריז לאחרונה כי הוא עובד על פרויקט בנייה של דירות סטודיו, כאשר התשלום עליהן יהיה בביטקוין. מחיר דירת סטודיו יעמוד על 54 מטבעות ביטקוין, שערכם נכון לרגע זה הוא רבע מיליון דולר. חלק מדירות הסטודיו הללו כבר נמכרו מראש, כמובן באמצעות המטבע הוירטואלי שממשיך לתפוס תאוצה בקצב מפחיד בכל העולם.

באלי, אינדונזיה

מבין כל המקומות האפשריים בעולם, דווקא האי באלי שבאינדונזיה היה אחד הראשונים על הגלובוס שהחל לבצע עסקאות נדל”ן עם ביטקוין. אחת העסקאות הבולטות באזור היא של אדם אנונימי, שקנה וילה על האי תמורת 800 מטבעות ביטקוין, שערכם אז עמד על חצי מיליון דולר.

העיר ניו יורק

גם משקיעים וסוכני נדל”ן בתפוח הגדול מאמינים שביטקוין הוא העתיד. אחת מחברות הנדל”ן הבולטות בעיר, Magnum Real Estate, החלה לקבל ביטקוין כמטבע לגיטימי ברכישות ובהשקעות של דירות באזור איסט וילג’ שבמנהטן.

 

לאורן קובי בוואלה פורומים לחץ כאן.

 

Rate this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *