" />

איך השפיעו ההוריקנים האחרונים על נדל”ן בארה”ב?


ההוריקנים האחרונים בארה”ב גבו מחיר כבד מהאומה האמריקאית. נזקי ההוריקנים נאמדים במאות מיליארדי דולרים, ולמרות הסיוע הנדיב עליו החליט הנשיא טראמפ, יש לנזקי ההוריקנים השפעה ישירה על כלכלת ארה”ב.

לדברי אורן קובי, איש נדל”ן בעל ותק וניסיון עשיר בהשקעות נדל”ן מעבר לים, ההיסטוריה מוכיחה כי לאחר עונת הוריקנים קשה, יש האטה בצמיחה בכלכלה של ארה”ב, אך לטווח ארוך ההוריקנים גורמים להאצת הצמיחה במשק האמריקאי, לכן זהו העיתוי הנכון למשקיעי נדל”ן לרכוש נכס בארה”ב דווקא עכשיו.

הצפות ונזקי רכוש עצומים

ההוריקנים האחרונים בארה”ב גרמו להצפות ענק ולנזקי רכוש בהיקפים עצומים ובלתי נתפסים. יחד עם זאת, דווקא הם עשויים להשפיע לטובה על כלכלת ארה”ב ועל ענף הנדל”ן בפרט. לדברי אורן קובי, איש הנדל”ן המנוסה בעסקאות נדל”ן מעבר לים, הכלכלה בארה”ב עשויה להתאושש במהירות ולהוכיח עד כמה מגובשת האומה האמריקאית, לאור העובדה שתאגידים רבים הקימו קרנות סיוע של מיליוני דולרים על מנת לסייע לתושבים המקומיים שנפגעו בהוריקנים.

עבור המשקיע הישראלי מדובר בהזדמנות חד פעמית שאין להחמיץ, לדברי אורן קובי איש הנדל”ן המנוסה ובעל הוותק הרב בעסקאות נדל”ן מעבר ים, דווקא עכשיו כדאי להשקיע בנדל”ן בארה”ב מאחר וניתן לרכוש נכסים במחיר זול, במיקומים אטרקטיביים במיוחד.

ההיסטוריה מוכיחה כי הכלכלה האמריקאית יוצאת מחוזקת לאחר משברי הסופות וההוריקנים, לכן השקעה עכשיו בנדל”ן עשויה להשתלם עבור משקיעים ישראלים. נכסים שיירכשו היום, יהיו בעלי ערך גבוה יותר בשנים הבאות ויניבו תשואה גדולה. חשוב לזכור כי יש גם ביקוש גבוה כעת לנכסים להשכרה באזורים מוכי אסון, לכן כדאי לנצל את ההזדמנות החד פעמית.

עם זאת, חשוב לרכוש נדל”ן בארה”ב רק בעזרת איש מקצוע אמן ומנוסה כדי להפחית סיכונים וכדי לקבל החלטות נכונות ומשתלמות כלכלית.

Rate this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *